.جهان بینی رژیم سیاه اندیش جمهوری اسلامی زن ستیز و ضد انسانی ست

سردمدارن رژیم سیاه اندیش اسلامی از یدو حاکمتیشان با پرچم خونین اسلام خود مدعی بودند، که خدا و پیامبر اسلام برای مردم بویژه ضعیفان برابری و خوشبختی را به ارمغان می آورد . اما اکنون پس از سی و چهار سال مشاهده می نماییم، که نه تنها وضعیت مردم بهتر نشده بلکه برغم در آمدهای افسانه ای نفت بیش از 80 درصد جمعیت 75 میلیونی ایران زیر خط فقر زندگی می نمایند. و از اینها گذشته بیکاری، گرانی و تورم به یکی از بیماری های مزمن جامعه ما مبدل شده است.

در این میان وضعیت مثلث آخوند، بازاری و پاسدار که پایه های اصلی این رژیم را تشکیل می دهند، بهتر و برتر شده است. آنچه در جامعه ما در طول این مدت رشد و پیشرفت نموده قبرستانها، اعدامها و زندانهای مخوف رژیم می باشد.

 

بنیانگذاران جهان بینی اسلام مدعی این بودند که مذهب آنها تنها مذهبی ست که برای بشریت برابری و خوشبختی را به ارمغان آورده است. اما برعکس همانگونه که تاریخ 1400 ساله گذشته آنها گواهی می دهد، این مذهب از همان ابتدای موجودیتش خود را با سیاست جوش داده و نمی تواند بدون آن به عمر کذایی خود ادامه بدهد و مدعی این است که خدا و پیامبر اسلام منشاء هستی هستند و همه رقتار و کردار بشریت در راستای پذیرش دستورات این مذهب سنجیده می شود و هرکس که قوانین آنرا رعایت ننماید، محارب با خدا شناخته می شود و جزایش مرگ می باشد.

 

مامی گوییم دیدگاههای مذهبی جملگی آنها خرافاتی ست و منشاء اصلی آنها مغز انسانی ست. این انسان است که بعنوان برترین موجود زنده هستی، خدا، پیامبر و پیشرفتهای روزافزون بشری را آفریده است. این انسان است که والاترین مقام را در هستی دارد و نه دین و مذهب و دیگر خرافات همانندش.

 

احترام گذاشتن به ایدئولوژی که مردم را در جهل و نادانی قرار بدهد و به انسان وکرامت انسانی آشکارا تجاوز نماید، یک دهن کجی ست به مقام والای انسان و انسانیت.

 عکس

Advertisements

پاسخی بگذارید

در پایین مشخصات خود را پر کنید یا برای ورود روی شمایل‌ها کلیک نمایید:

نشان‌وارهٔ وردپرس.کام

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری WordPress.com خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس گوگل

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Google خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

تصویر توییتر

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Twitter خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

عکس فیسبوک

شما در حال بیان دیدگاه با حساب کاربری Facebook خود هستید. بیرون رفتن /  تغییر دادن )

درحال اتصال به %s